Kurýrní služba a spedice

Kurýrní služba a spedice

Hledáte spolehlivou, zkušenou a cenově dostupnou kurýrní službu, která by si poradila s Vašimi přepravními požadavky? Naše společnost Cargo International je významným zprostředkovatelem přepravních služeb. Kurýrní služba a spedice je tedy v podání naší firmy opravdu špičková, nebudete mít sebemenší problém ohledně doby doručení, způsobu doručení ani ohledně dalších souvisejících služeb. Naše kurýrní služba dokáže uspokojit i náročné klienty.

Jak to celé funguje?

Ptáte se, jak vlastně funguje kurýrní služba a co budete muset udělat pro to, abyste ji mohli využít i Vy? Není to vůbec náročné, nebudete muset chodit nikam na pobočku ani kamkoliv nosit svůj balík. O všechno se postaráme my, profesionálové.

-          Zaregistrujte se – Nejlepší se bude ihned registrovat a přihlásit se do vaší klientské sekce.

-          Vyberte produkt – Zvolte si produkt, který budete chtít využít. Okamžitě se i dozvíte, nakolik peněz Vás taková přeprava vyjde.

-          Zadejte přepravní informace – Zadejte důležité údaje, jako je adresa příjemce, adresa odesílatele, rozměry balíku a tak podobně.

-          Vyberte další služby – Expresní doručení, telefonická avizace nebo třeba pojištění? Můžete si vybrat jakoukoliv doplňkovou službu

-          Nechejte vyzvednout zásilku – Po odeslání objednávky obdržíte další nezbytně nutné doklady, konkrétně přepravní doklad a také samozřejmě fakturu. Přepravní doklad musíte nalepit na zásilku, pro kterou si následně přijedeme až k Vám domů. Pohodlnější to už být snad ani nemůže.

Dopravní logistika je oblast, ve které se orientujeme tak, jako nikdo jiný. Pokud tedy chcete mít zajištěnou rychlou, bezpečnou a spolehlivou dopravu všech Vašich balíků, tak je využití služeb Cargo International doopravdy správným rozhodnutím. Patříme mezi ty nejspolehlivější a nejvýznamnější zprostředkovatele přepravních služeb.