Profil Cargo International

Cargo International nabízí svým zákazníkům víc než jen přepravu balíku! Cargo International se stará o obsáhlá přepravní řešení. Naším cílem je zajistit našim zákazníkům široký sortiment služeb moderních řešení přepravy s excelentním zákaznickým servisem a výhodami nekomplikovaného a jistého online-postupu.

Od roku 2008 nabízíme na internetu logistická řešení za férové ceny. Především MSP (malé a střední podniky) a soukromé osoby mohou profitovat z našich přepravních objemů a naší úspěšné sítě. Více než 20 partnerů se stará o to, aby zásilky našich zákzníků byly včas a bezpečně doručeny jejich příjemcům.

tl_files/images/icon_list.png25 let zkušeností v oblasti přepravy jsou bází našeho úspěchu

Spojujeme poptávky po přepravních řešeních soukromých osob a MSP s menším objemem zásilek a pro naše zákazníky bojujeme s našemi partnery o lepší ceny. 

Soukromé osoby a především malé a střední podniky, které nemohou vyjednávat přímo se spedicemi a balíkovými službami, by měli využít naší nabídku, aby v budoucnosti na přepravě zboží ušetřili. 

Výsledkem jsou daleko lepší podmínky pro všechny naše zákazníky a je jedno o jaký typ přepravy se jedná. Ať už balíky, neskladné zboží, europalety nebo jiné zásilky, zadáním do našeho kalkulátoru přepravy se ihned vypočítají optimální podmínky.

Snadná navigace a intuitivní zadání objednávky

Naše online platforma je přehledně uspořádaná a jednoduchá k obsluze. Při první návštěvě úvodní stránky nebo při hledání vhodného řešení přepravy: naši zákazníci a zákaznice budou pohodlně vedeni zadáním objednávky, aby mohli přepravu rychle a jednoduše uzavřít.

Nekomplikované a jisté zadávání objednávky

Je-li způsob přepravy s odpovídajícími volbami vybrán, mohou naši zákazníci volit mezi různými, bezpečnými způsoby placení. Platit je možné na fakturu, převodem na účet a přes PayPal. Po úspěšném zadání objednávky jsou naši zákazníci detailně informováni o aktuální stavu jejich zásilky. Každé objednávce je přiděleno číslo zásilky (číslo objednávky), se kterým můžou přepravu své zásilky až po doručení na určenou adresu sledovat. 

Rychlý transport

S naší expresní přepravou mohou být zásilky ještě týž den vyzvednuty a následující den doručeny. Naší standardní přepravou je zásilka doručována v rozmezí 1 až 3 dnů. 

Obsáhlý a osobní servis

Naši zákazníci se mohou na naší hotline kolem tématu "transport a přeprava" informovat a své otázky směřovat na kompetentní osoby ze zákaznického servisu. Naši zákazníci mají tímto k dispozici obsáhlou nabídku služeb - osobní, kompetentní a bez dlouhého čekání. 

Sortiment služeb

U Cargo International najdou zákazníci vedle balíkové přepravy také mnoho dalších přepravních možnosti od spediční přepravy až po námořní přepravu.